Jestem dyplomowaną nauczycielką hatha-jogi. Przygodę z jogą zaczęłam w 2000r., a od 15lat praktykuję wg metody Iyengara. Ukończyłam 3 letni kurs nauczycielski pod patronatem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, prowadzony przez Konrada Kocota w Krakowie, zdając egzamin nauczycielski – stopnie Introductory I i Introductory II. Uzyskałam międzynarodowy certyfikat wydany przez „Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute” w Punie – Indie. Ponadto, na bieżąco uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez  doświadczonych nauczycieli z Polski i z zagranicy: Konrada Kocota, Ewę Wardzałę, Nataszę Moszkowicz, Katarzynę Radka, Małgorzatę Madej, Ritę Keller (Niemcy), Faeq'a Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), o.Josepha Pereira (Indie), Stephane Lalo (Francja), Gulnaaz Dashti (Indie), Birjoo Mehta (Indie) i in. Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej (zatwierdzone przez MEN). Dodatkowo ukończyłam PSZ o specjalności: biomasaż II/fizjoterapia. Nauczam jogi Iyengara od 2012r.
Zawsze byłam aktywna: turystyka górska, wspinaczka skalna, pływanie, podróże, fitness, spływy kajakowe, wyprawy motocyklowe, ale joga to moja największa pasja, która stała się moim sposobem na życie. Dzięki jodze, niezależnie od tego co dzieje się w moim życiu, mogę pozostawać cały czas w kontakcie z prawdziwą częścią siebie i mieć wewnętrzny spokój, pokonywać własne ograniczenia i przeciwności życia, oraz być otwartą na innych ludzi. Nauczanie jogi, daje mi dodatkowo inny rodzaj jej doświadczania i wielką radość z towarzyszenia innym w ich rozwoju.