Szanowni Jogini, w związku z faktem iż dotychczasowa cena karnetu4 i pojedynczego wejścia nie zmieniała się  od 1 stycznia 2022r.  tj. przez ostatnie dwa lata,  a w tym czasie wszystkie koszty utrzymania klubu i działalności gospodarczej wzrosły o przeszło 50 %, zmuszona jestem podnieść ceny od stycznia 2024r.

Wejście POJEDYNCZE (jednorazowe) - 80 zł - Płatne przed zajęciami.
Jest to wstęp na dowolną, możliwą (na której jest miejsce), wybraną przez Ciebie grupę, po wcześniejszym ustaleniu i zarezerwowaniu terminu. Wejście należy wykorzystać do maksymalnie 28 dni od dnia przelewu. Rezerwację można zmienić - czytaj odwoływanie rezerwacji.  Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.

KARNET na 4 wejścia - Na Waszą prośbę są do waszego wyboru dwie opcje - :

- dla " biorących życie wprost takim jakie jest  smile "   -  220 zł - wejście raz w tygodniu,
na wybraną przez Ciebie konkretną grupę, karnet ważny na 4 kolejne terminy (np. grupa poniedziałki g.17 to cztery następujące po sobie poniedziałki g.17). Jeśli zajęcia nie odbędą się z winy Joga Klubu (nieobecność prowadzącego), do terminu ważności karnetu zostanie dodany okres zawierający nieodbytą ilość zajęć. Nie dotyczy to dni wolnych od pracy z mocy ustawy, wówczas karnety nie są przedłużane, ale możliwe jest wejście na inną grupę, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

- dla " wygodnych i przezornych  smile "  -  250 zł - wejście raz w tygodniu, na wybraną przez Ciebie konkretną grupę (np. grupa poniedziałki g.17), ważny 28 dni. Jeden dodatkowy „poślizgowy” termin jest ujęty w ważności karnetu, na wypadek gdyby Tobie coś wypadło, ale nieobecność należy zgłosić odwołując rezerwację - czytaj odwoływanie rezerwacji.  Wówczas automatycznie rezerwacja jest przepisywana na kolejny termin Twojej grupy. Jeśli zajęcia nie odbędą się z winy Joga Klubu (nieobecność prowadzącego), do terminu ważności karnetu zostaje dodany okres zawierający nieodbytą ilość zajęć. Nie dotyczy to dni wolnych od pracy z mocy ustawy, wówczas karnety nie są przedłużane.

KARNET na 8 wejść:
-  380 zł - dla praktykujących 2x w tygodniu,
na wybraną grupę (np. grupa poniedziałki g.17 i środy g.19), karnet ważny 28 dni. Jeden dodatkowy „poślizgowy” termin jest ujęty w ważności karnetu, na wypadek gdyby Tobie coś wypadło, ale nieobecność należy zgłosić odwołując rezerwację - czytaj odwoływanie rezerwacji.  Wówczas automatycznie rezerwacja jest przepisywana na kolejny termin Twojej grupy. Jeśli zajęcia nie odbędą się z winy Joga Klubu (nieobecność prowadzącego), do terminu ważności karnetu zostaje dodany okres zawierający nieodbytą ilość zajęć. Nie dotyczy dni wolnych od pracy z mocy ustawy, wówczas karnety nie są przedłużane.

Karnety płatne są przed pierwszymi zajęciami przy dokonywaniu rezerwacji. Pomiędzy karnetami możliwa jest zmiana grupy. Aby kontynuować praktykę na tej samej tj. stałej wybranej przez siebie grupie należy wykupić  nowy karnet na ostatnich zajęciach z aktualnego karnetu.

Karnet jest wystawiany IMIENNIE dla konkretnej osoby i TYLKO ona może z niego korzystać. Niewykorzystane zajęcia przepadają. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.

Zapoznaj się z regulaminem zajęć - czytaj regulamin.

Płatność przelewem - czytaj dane do przelewu, lub na miejscu gotówką - nie ma możliwości płacenia kartą. Jeśli chcesz fakturę, to koniecznie poinformuj mnie o tym wcześniej przed zakupem (przelewem). Zgodnie z nowymi przepisami, po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury.

Zastrzega się prawo do odwołania zajęć grupowych, w przypadku gdy liczba osób zapisanych na zajęcia jest poniżej dziesięciu (wówczas osoby zapisane zostaną przepisane na uzgodnione dostępne terminy w bieżącym tygodniu, lub wykorzystujemy termin poślizgowy i przesuwamy rezerwację na kolejny tydzień).

Warunki kursów opisane w zakładce kursy - czytaj kursy.

Zajęcia indywidualne: 250 zł za pierwszą osobę (+ 100 druga osoba, inny skład do ustalenia).

Przedstawiona oferta i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzega się prawo do zmiany podanych cen i opisywanych usług.