certyfikat Joga Iyengara
Po ośmiomiesięcznej przerwie wznawiamy zajęcia.

Proszę o kontakt na tel.503868405 jeżeli chcesz wrócić na zajęcia, ponieważ w związku z Covid19 i rygorystycznymi obostrzeniami grupy są zamknięte i bardzo ograniczone ilością osób na sali.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, po konsultacji branżowej, zajęcia zorganizowane będą w reżimie sanitarnym:

-zapraszam na zajęcia tylko osoby zdrowe, jeśli nie czujesz się dobrze/masz objawy infekcji, czy jesteś na kwarantannie, zostań w domu
-odkażanie sali i dezynfekcja sprzętów
-30 min odstępów między zajęciami
-na terenie budynku poruszamy się w maseczkach, a na swojej macie można ja zdjąć,
-podczas zajęć nauczyciel nie będzie robić korekty manualnej, a jedynie instrukcje werbalne, nie będzie pracy w parach,
-ściśle zamknięte grupy, na które masz zarezerwowane miejsce.

Proszę o:
-zdezynfekowanie rąk po wejściu na sale
-przynoszenie własnej maty i paska
-przyniesienie swojej poszewki (jak na dużą poduszkę) lub swojego dużego ręcznika, żeby założyć na wałek lub przykryć koce
-przychodzenie nie wcześniej niż 5 minut przed zajęciami, tak aby grupy się nie wymieniały będąc na sali
-sprawne opuszczanie sali po zajęciach (aby umożliwić mi sprzątanie obiektu)
-zachowanie wzajemnie ostrożnej min. 1,5 m odległości
-przychodzenie ubranym w strój do ćwiczeń (a ile to możliwe)
-zapisanie się na stałą grupę (dzień i godzina), grafik grup jest zamknięty (ograniczamy skakanie po różnych grupach)
-rozliczamy się przed zajęciami za pomocą gotówki (nie ma terminala).

Dostępne są: karnet na 4 wejścia w cenie 160 zł, karnet na 8 wejść w cenie 280 zł, oraz wejście pojedyncze (jednorazowe) 50 zł.

-Karnety są ważne 4 tygodnie (28 dni). Kupując karnet jesteś przypisany do konkretnej grupy, tj. REZERWUJESZ (wykupujesz) miejsce na sali na stałą grupę na konkretny dzień tygodnia na cztery kolejne zajęcia lub osiem kolejnych zajęć (w zależności od rodzaju karnetu). Karnet jest wystawiany imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Nie ma możliwości odrabiania zajęć. Nie ma możliwości przedłużenia karnetu (z wyjątkiem jeśli nastąpi przerwa w zajęciach wynikająca z nieobecności prowadzącego zajęcia- wówczas karnet przedłużony o nieodbytą ilość zajęć). Niewykorzystane w terminie ważności karnetu zajęcia przepadają i nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Rezerwacja miejsca przed pierwszymi zajęciami smsem na tel.503868405 do g.9.00 (i ewentualnie do g. 9.00 można rezerwację odwołać (zajęcia poranne do g. 9.00 dnia poprzedniego)). Jeśli osoba z rezerwacją nie przyjdzie na zajęcia, to zostanie rozliczona zgodnie z cennikiem.

-W przypadku pojedynczego (jednorazowego) wejścia również jest konieczna REZERWACJA miejsca smsem na tel. 503868405 do g. 9.00 (i ewentualnie do g. 9.00 można rezerwację odwołać (zajęcia poranne do g. 9.00 dnia poprzedniego)). Jeśli osoba z rezerwacją nie przyjdzie na zajęcia, to za rezerwację winna zapłacić jak za zajęcia. 

W sytuacji gdy rezerwacja miejsca nastąpi po g. 9.00 i dotyczy zajęć tego samego dnia lub porannych dnia następnego, to nie przyjście na zajęcia, również pociąga za sobą konieczność stosownego rozliczenia.

Jeśli chcesz fakturę, to koniecznie poinformuj mnie o tym przed zakupem (przelewem). Zgodnie z nowymi przepisami, po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury.

Grafik:

grupy poranne: wtorek / środa / piątek -  g.8.30-10.00,

grupy popołudniowe: poniedziałek / wtorek - g.17.00-18.30,

grupy wieczorne: poniedziałek / środa / czwartek / piątek - g.19.00-20.30.

Zadzwoń do mnie jeśli chcesz wrócić na zajęcia, żebym mogła zaproponować Ci jakieś miejsce na grupie.

Zastrzega się możliwość rozwiązania grupy, w przypadku braku wystarczającej ilości uczestników do możliwego składu. Wówczas prowadzący zaproponuje inny termin zajęć tj.inną grupę.

____________________________________________________________________________________________


Pozostałe terminy do dyspozycji - dla zajęć indywidualnych tj. vip-pojedynczych lub grupowych z własną obsadą (ekipa rodzinna, przyjaciół, znajomych, zakład pracy, itp.). Szczegóły poniżej...

     
___________________________________________________________________________________________


Zajęcia indywidualne: 170 zł za pierwszą osobę ( + 80 druga osoba, + 50 zł kolejna osoba, inny skład do ustalenia). Ty wybierasz dzień i godzinę, a ja w miarę możliwości postaram się dopasować :-)

Płatność przed zajęciami na miejscu gotówką, nie ma możliwości płacenia kartą. Jeśli ma być wystawiona faktura, należy o tym poinformować przed dokonaniem płatności (zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury).

___________________________________________________________________________________________