certyfikat Joga Iyengara
Klub nieczynny

Ze względu na narzucone rygorystyczne obostrzenia zajęcia grupowe w dotychczasowej formie/ilości osób nie odbywają się.
Zajęcia w reżimie sanitarnym:
Możliwe aktualnie są sesje personalne w max czteroosobowych składach. Jeśli ktoś jest chętny na takie zajęcia personalne  w ilości osób od jednej do czterech, proszę o kontakt w celu ustalenia terminu. Skład osób organizujecie sami we własnym zakresie lub mogę pomóc przy organizacji. Cena zajęć personalnych 1,5 godz. - gdy jedna osoba na sali 170 zł za sesję + dopłata 80 zł za drugą osobę na sali + dopłata 50 zł za następną. (łączny koszt za sesję możecie między sobą podzielić po równo na ilość osób).
Następująca organizacja zajęć:
-ściśle zamknięte grupy na które masz zarezerwowane miejsce,
-dezynfekcja sprzętów,
-30 min odstępy między zajęciami,
-na terenie obiektu poruszamy się w maseczkach, a na swojej macie można ją zdjąć.
Uczestników prosimy o:
-zdezynfekowanie rąk po wejściu na sale,
-przynoszenie własnej maty i paska,
-aby korzystać z wałka i kocy przynieś swoją poszewkę na poduszkę lub własny ręcznik (do ubrania na wałek czy położenia na koce- jeśli będziemy ich używać),
-przychodzenie nie wcześniej niż 5 minut przed zajęciami i sprawne opuszczanie sali po zajęciach, (żeby umożliwić sprzątanie),
-przychodzenie ubranym w strój do ćwiczeń( oczywiście na tyle na ile to możliwe),
-zapisanie się na stałą grupę (dzień i godzina),
-ze wzgl. na ogólną niepewność jutra, rozliczamy się w dniu zajęć gotówką (na sali nie ma terminala).

W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, które mają swoje normalne samopoczucie i nie mają podwyższonej temperatury. Osoby na kwarantannie nie mogą uczestniczyć w zajęciach.
_________________________________________________________________________________________________

Startujemy ponownie od 15 czerwca 2020.
Grupy KAMERALNE, rozkład mat co DRUGIE stanowisko.
Obowiązkowa własna MATA i PASEK (przynajmniej jeden, najlepiej dwa), oraz swój RĘCZNIK / POSZEWKA (na koce, na wałek). Sala i klubowy sprzęt będą po użyciu dezynfekowane.  Możesz też przyjść z własnymi kocami, wałkiem, klockami. Swój sprzęt najlepiej jakoś oznacz (podpisanie, wstążeczka, …)
Na obiekcie poruszamy się w maseczkach, a po zajęciu swojej maty można ją zdjąć. W celu dokonania płatności proszę podchodzić pojedynczo i zachować odl. min 1,5 m.
Obowiązkowa DEZYNFEKCJA RĄK przed każdorazowym wejściem na salę jak i po wyjściu z sali (i dostępna w dowolnym momencie wg uznania/potrzeby).

Pomiędzy zajęciami PRZERWA techniczna – proszę NIE PRZYCHODZIĆ PRZED CZASEM i sprawnie opuszczać salę po zajęciach.

Zajęcia będą się odbywać BEZDOTYKOWO -bez pracy w parach, bez ręcznych korekt. Ponadto staramy się nie dotykać sami sobie dłońmi okolic twarzy, ust, nosa i oczu.

Szatnia NIECZYNNA (przychodzimy w stosownym do zajęć ubraniu).

W zajęciach mogą uczestniczyć osoby zdrowe, które mają swoje normalne samopoczucie i nie mają podwyższonej temperatury. Osoby na kwarantannie nie mogą uczestniczyć w zajęciach.  Każdy uczestnik ma świadomość zagrożeń i ważności tych wytycznych, oraz tego, że uczestniczy w zajęciach na własną odpowiedzialność.

Obowiązkowa REZERWACJI MIEJSCA  tylko  SMS  tel. 503868405  do g. 9.00 i ewentualnie do g. 9.00 można rezerwację odwołać (zajęcia poranne do g. 9.00 dnia poprzedniego). Ilość osób na sali mocno ograniczona!

Jeśli osoba z rezerwacją nie przyjdzie na zajęcia, to: w przypadku karnetu - straci 1 wejście,  w przypadku pojedynczego wejścia - zostanie rozliczona zgodnie z cennikiem. Jeśli rezerwacja zajęć następuje po g. 9.00 i dotyczy zajęć tego samego dnia lub porannych dnia następnego, to nie przyjście na zajęcia, pociąga za sobą konieczność stosownego rozliczenia.

W razie odwołania zajęć z powodu nieobecności prowadzącego (urlop,choroba), osoby zapisane na zajęcia, które są odwoływane, będą miały przedłużone karnety o ilość nieodbytych zajęć.

Grafik: tabela

WEJŚCIE pojedyncze (jednorazowe) - 40 zł, płatne przed zajęciami.

KARNET na 4 wejścia – 140 zł –płatny przed pierwszymi zajęciami. Ważny 28 dni licząc od daty wykupienia.Jest wystawiany imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Niewykorzystane zajęcia przepadają. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Nie ma możliwości przedłużenia karnetu. Trzymamy się swojej grupy, żeby maksymalnie ograniczyć migrację po grupach (poza tym ze wzgl. na kameralność grup zamiany miejsc mogą być trudne do przeprowadzenia i odrabianie na innych grupach okazać się niemożliwe).

PRZY ZAKUPIE KARNETU NALEŻY MIEĆ NA UWADZE RYZYKO WPROWADZENIA PRZEZ WŁADZE KOLEJNYCH OBOSTRZEŃ (kolejne limity osób, jak również ponowne zamknięcie klubu),  a TAKA SYTUACJA MOŻE DOPROWADZIĆ  DO NIEMOŻNOŚCI REALIZACJI ZAJĘĆ i KARNETÓW w OBECNEJ FORMIE,  lub nawet ZAWIESZENIA czy ZAMKNIĘCIA DZIAŁALNOŚCI  KLUBU.

STARE KARNETY  i  STARY KURS dla początkujących  (wejścia niewykorzystane i ważne na dzień 13.03.) będą realizowane tylko przy zakupie nowego karnetu w terminie najpóźniej do 15 sierpnia br.

Ze względu na okoliczności, mocno teraz ograniczoną ilość osób na zajęciach i trudną sytuację Klubu po przymusowym postoju, nie jestem w stanie inaczej tego zorganizować. Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie możliwy powrót do normalności a Klub przetrwa ten trudny czas.

Zajęcia indywidualne: 170 zł za pierwszą osobę ( + 80 druga osoba, inny skład do ustalenia).

Płatność na miejscu gotówką, nie ma możliwości płacenia kartą. Jeśli ma być wystawiona faktura, należy o tym poinformować przed dokonaniem płatności.

Przedstawiona oferta i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzega się prawo do zmiany podanych cen i opisywanych usług.