W trosce o wspólne bezpieczeństwo, po konsultacji branżowej, zajęcia zorganizowane są w reżimie sanitarnym:
-zapraszam na zajęcia tylko osoby zdrowe,
-odkażanie sali i dezynfekcja sprzętów,
-30 min odstępów między zajęciami,
-grupy na które masz zarezerwowane miejsce.

Proszę o:
-zdezynfekowanie rąk po wejściu na sale,
-przynoszenie własnej maty, jeśli nie masz możesz na początek skorzystać ze sprzętu klubowego (dostępny na sali w cenie wejścia/karnetu: maty, paski, wałki, klocki, koce, drabinki, makarony, listwy), a z czasem ze względów higienicznych polecam zakupić sobie własną matę,
-przychodzenie nie wcześniej niż 5 minut przed zajęciami, tak aby grupy się nie wymieniały będąc na sali
-sprawne opuszczanie sali po zajęciach (aby umożliwić mi sprzątanie obiektu),
-przychodzenie ubranym w strój do ćwiczeń (o ile to możliwe, ćwiczymy boso),
-obowiązuje REZERWACJA MIEJSCA, tj. zapisanie się na stałą grupę (dzień i godzina), grafik grup jest zamknięty (ograniczamy skakanie po różnych grupach),
-rozliczanie się przed zajęciami za pomocą gotówki (nie ma terminala), ewentualnie przelewem płatnym z góry i obecnym najpóźniej w dniu zajęć na koncie w zakładce "kontakt"- podanym tutaj.

Dostępne są:

-KARNETY  – SĄ WAŻNE 4 TYGODNIE (28 dni) licząc od pierwszego wejścia z karnetu, czyli jeden dodatkowy "poślizgowy" termin jest ujęty w ważności karnetu, na wypadek gdyby nam -Tobie ale również mnie- coś wypadło  smile ale nieobecność należy zgłosić odwołując rezerwację – do wyboru:
karnet na 4 wejścia w cenie 200 zł (1x w tygodniu),
karnet na 8 wejść w cenie 320 zł (2x w tygodniu),
karnety płatne z góry przed pierwszymi zajęciami,
kupując karnet wykupujesz miejsce na konkretną grupę -dzień i godzinę!
Karnet jest wystawiany imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Nie ma możliwości odrabiania zajęć. Nie ma możliwości przedłużenia karnetu poza termin ważności. Niewykorzystane w terminie ważności karnetu zajęcia przepadają i nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.
Wyjątkiem jest jeśli nastąpi przerwa w zajęciach dłuższa niż 7 dni, wynikająca z zamknięcia klubu (tj.braku osoby prowadzącej zajęcia) - wtedy do terminu ważności karnetu zostaje dodany okres zawierający nieodbytą ilość zajęć wynikającą ponad te 7 dni.
W przypadku dni wolnych od pracy z mocy ustawy, karnety nie są przedłużane, wtedy wyjątkowo można przyjść na inną grupę.

-W przypadku karnetu- proszę o REZERWACJĘ miejsca przed pierwszymi zajęciami smsem na tel.503868405 do g.9.00  lub rezerwacja na miejscu. Rezerwację można odwołać do g. 9.00 (zajęcia poranne do g. 9.00 dnia poprzedniego). Jeśli osoba nie przyjdzie na zarezerwowane zajęcia, czyli nie zgłosi nieobecności w w/w terminie, to zostanie rozliczona zgodnie z cennikiem. Kupując karnet jesteś przypisany do konkretnej grupy, tj. rezerwujesz  miejsce na sali na konkretną stałą grupę na konkretny termin (w zależności od rodzaju karnetu 1x lub 2x w tygodniu). W sytuacji gdy rezerwacja miejsca nastąpi po g. 9.00 i dotyczy zajęć tego samego dnia lub porannych dnia następnego, to nie przyjście na zajęcia, również pociąga za sobą konieczność stosownego rozliczenia.
">">Pierwszeństwo w rezerwacji miejsca mają osoby obecne na zajęciach.

-WEJŚCIE  pojedyncze (jednorazowe) 60 zł, płatne przed zajęciami, wykupujesz miejsce na konkretne zajęcia.

-
W przypadku pojedynczego (jednorazowego) wejścia proszę o REZERWACJĘ  miejsca smsem na tel. 503868405 do g. 9.00 lub rezerwacja na miejscu. Rezerwację można odwołać do g. 9.00 (zajęcia poranne do g. 9.00 dnia poprzedniego). Jeśli osoba nie przyjdzie na zarezerwowane zajęcia, czyli nie zgłosi nieobecności w w/w terminie, to za rezerwację winna zapłacić jak za zajęcia. W sytuacji gdy rezerwacja miejsca nastąpi po g. 9.00 i dotyczy zajęć tego samego dnia lub porannych dnia następnego, to nie przyjście na zajęcia, również pociąga za sobą konieczność stosownego rozliczenia.
W przypadku zapłaty za pojedyncze wejście, a następnie odwołania rezerwacji za zachowaniem zasad odwoływania, strony umawiają inny termin, wpłata nie podlega zwrotowi.

Zastrzega się możliwość rozwiązania grupy, w przypadku braku wystarczającej ilości uczestników do możliwego składu tj.10 osób. Wówczas prowadzący zaproponuje inny termin zajęć tj. inną grupę.

Jeśli chcesz fakturę, to koniecznie poinformuj mnie o tym przed zakupem (przelewem). Zgodnie z nowymi przepisami, po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury.

Grafik:
grupy poranne:  środa -  g.8.30-10.00,
grupy popołudniowe: poniedziałek / wtorek  - g.17.00-18.30,
grupy wieczorne: poniedziałek / wtorek / środa / czwartek - g.19.00-20.30, piątek - g. 18.00-19.30.

____________________________________________________________________________________________

Zapraszam na KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH - informacja kliknij

Pozostałe terminy do dyspozycji - dla zajęć indywidualnych tj. vip-pojedynczych lub grupowych z własną obsadą (ekipa rodzinna, przyjaciół, znajomych, zakład pracy, itp.). Szczegóły poniżej...

Zajęcia indywidualne: 190 zł za pierwszą osobę ( + 90 druga osoba, + 60 zł kolejna osoba, inny skład do ustalenia). Ty wybierasz dzień i godzinę, a ja w miarę możliwości postaram się dopasować :-)

Płatność przed zajęciami na miejscu gotówką, nie ma możliwości płacenia kartą. Jeśli ma być wystawiona faktura, należy o tym poinformować przed dokonaniem płatności (zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury).