certyfikat Joga Iyengara

Startujemy od 15 czerwca.

Grupy KAMERALNE, rozkład mat co DRUGIE stanowisko.

Obowiązkowa własna MATA i PASEK (przynajmniej jeden, najlepiej dwa), oraz swój RĘCZNIK / POSZEWKA (na koce, na wałek). Sala i klubowy sprzęt będą po użyciu dezynfekowane.  Możesz też przyjść z własnymi kocami, wałkiem, klockami. Swój sprzęt najlepiej jakoś oznacz (podpisanie, wstążeczka, …)

Na obiekcie poruszamy się w maseczkach, a po zajęciu swojej maty można ją zdjąć. W celu dokonania płatności proszę podchodzić pojedynczo i zachować odl. min 1,5 m.

Obowiązkowa DEZYNFEKCJA RĄK przed każdorazowym wejściem na salę jak i po wyjściu z sali (i dostępna w dowolnym momencie wg uznania/potrzeby).

Pomiędzy zajęciami PRZERWA techniczna – proszę nie przychodzić wcześniej niż 5 min i sprawnie opuszczać salę po zajęciach.

Zajęcia będą się odbywać BEZDOTYKOWO -bez pracy w parach, bez ręcznych korekt. Ponadto staramy się nie dotykać sami sobie dłońmi okolic twarzy, ust, nosa i oczu.

Szatnia NIECZYNNA (przychodzimy w stosownym do zajęć ubraniu).

W zajęciach mogą uczestniczyć osoby zdrowe, które mają swoje normalne samopoczucie i nie mają podwyższonej temperatury. Osoby na kwarantannie nie mogą uczestniczyć w zajęciach.  Każdy uczestnik ma świadomość zagrożeń i ważności tych wytycznych, oraz tego, że uczestniczy w zajęciach na własną odpowiedzialność.

Obowiązkowa REZERWACJI MIEJSCA  tylko  SMS  tel. 503868405  do g. 9.00 i ewentualnie do g. 9.00 można rezerwację odwołać (zajęcia poranne do g. 9.00 dnia poprzedniego). Ilość osób na sali mocno ograniczona!

Jeśli osoba z rezerwacją nie przyjdzie na zajęcia, to: w przypadku karnetu - straci 1 wejście,  w przypadku pojedynczego wejścia - zostanie rozliczona zgodnie z cennikiem. Jeśli rezerwacja zajęć następuje po g. 9.00 i dotyczy zajęć tego samego dnia lub porannych dnia następnego, to nie przyjście na zajęcia, pociąga za sobą konieczność stosownego rozliczenia.

Grafik:

­PONIEDZIAŁEK

8.30 – 10.00

17.00 – 18.30

19.00 – 20.30

**** Dodatkowo JOGA W SOBOTY godz. 8.30-10.00  - dla tych którzy chcą mieć długą i energiczną sobotę smile ****

WEJŚCIE pojedyncze (jednorazowe) - 40 zł, płatne przed zajęciami.

KARNET na 4 wejścia – 140 zł –płatny przed pierwszymi zajęciami. Ważny 28 dni licząc od daty wykupienia.Jest wystawiany imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Niewykorzystane zajęcia przepadają. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Nie ma możliwości przedłużenia karnetu. Trzymamy się swojej grupy, żeby maksymalnie ograniczyć migrację po grupach (poza tym ze wzgl. na kameralność grup zamiany miejsc mogą być trudne do przeprowadzenia i odrabianie na innych grupach okazać się niemożliwe).

STARE KARNETY  i  STARY KURS dla początkujących  (wejścia niewykorzystane i ważne na dzień 13.03.) będą realizowane tylko przy zakupie nowego karnetu w terminie najpóźniej do 15 sierpnia br.

Ze względu na okoliczności, mocno teraz ograniczoną ilość osób na zajęciach i trudną sytuację Klubu po przymusowym postoju, nie jestem w stanie inaczej tego zorganizować. Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie możliwy powrót do normalności a Klub przetrwa ten trudny czas.

Zajęcia indywidualne (w czasie poza grafikiem): 170 zł za pierwszą osobę ( + 70 druga osoba, inny skład do ustalenia).

Płatność na miejscu gotówką, nie ma możliwości płacenia kartą. Jeśli ma być wystawiona faktura, należy o tym poinformować przed dokonaniem płatności.

Przedstawiona oferta i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzega się prawo do zmiany podanych cen i opisywanych usług.