certyfikat Joga Iyengara

Ze względu na pandemię i narzucone obostrzenia dotychczasowe zajęcia grupowe nie odbywają się.

Jogini, możliwości naszej wspólnej praktyki są bardzo ograniczone, a według zapowiedzeń rządowych czerwona strefa potrwa conajmniej do końca roku, a to oznacza, że ze względu na narzucone tą strefą limity, nadal - po półtorejmiesięcznej przerwie -  nie będę mogła w grudniu prowadzić zajęć grupowych i nie wiadomo co będzie od stycznia.
Możliwe aktualnie są sesje personalne w max trzy osobowych składach. Jeśli ktoś jest chętny na takie zajęcia personalne  w ilości osób od jednej do trzech, proszę o kontakt w celu ustalenia terminu. Skład osób organizujecie sami we własnym zakresie lub mogę pomóc przy organizacji. Cena zajęć personalnych 1,5 godz. - gdy jedna osoba na sali 170 zł za sesję + dopłata 80 zł za drugą osobę na sali + dopłata 50 zł za kolejną osobę na sali. (łączny koszt za sesję możecie między sobą podzielić po równo na ilość osób).
Sesje te będą wsparciem Klubu w trudnościach finansowych z którymi Klub się boryka i mam nadzieję, że uda się utrzymać klub i nie będę zmuszona go definitywnie zamknąć.
___________________________________________________________
Jogini-Klubowicze, czerwona strefa narzuciła kolejne obostrzenia i limity, co ogranicza możliwości działalności klubu, a do tego wielu z Was odwołało i wciąż odwołuje obecność na zajęciach grupowych. Jest mi bardzo przykro, ale dotychczasowe sesje grupowe nie będą się odbywać. Składy grupowe całkiem się posypały, praktyka w dotychczasowej organizacji i grafiku stała
się niemożliwa. Niestety tak to teraz pewnie kiepsko z obecnością będzie - sezon przeziębień, masowe kwarantanny, czynnik strachu. Prowadzenie działalności i utrzymanie klubu kosztuje, a przy takim rozwoju sytuacji, staję przed pytaniem czy to wszystko ma sens. Żółta strefa trwała dwa tygodnie i przez te 10 dni roboczych pracy w limitach żółtej strefy poprowadziłam 50 zajęć (często w składzie poniżej limitu, do tego sprzątanie, dezynfekcja, sekretariat), ale niestety mój wysiłek nie przyniósł efektów adekwatnych do kosztów. To co mogę teraz jeszcze zrobić, to zaproponować osobom chętnym kontynuować praktykę jogi - sesje personalne (indywidualne) - w ilości osób od jednej do maksymalnie trzech osób - w stałych składach zorganizowanych przez Was we własnym zakresie w ustalonym przez Was terminie - do uzgodnienia ze mną. Cena zajęć 1,5 godz. - jedna osoba na sali 170 zł + 80 zł druga osoba + 50 zł kolejna osoba
Jest mi przykro, że wciąż, od marca przecież, nie możemy  funkcjonować normalnie, a wręcz jest coraz trudniej, a w zaistniałej teraz sytuacji, nie widzę innej możliwości. Mam nadzieję, że będzie to stan przejściowy krótki i Klub przetrwa ten czas. Proszę o informację telefoniczną osoby chętne na sesje personalne ... 

__________________________________________________________________________________________
18.10.2020 -  
Kochani, z jednej strony mamy czerwoną strefę (a przepisy/wytyczne są niejasne i niedoprecyzowane),
z drugiej strony spora część z Was odwołała obecność na zajęciach grupowych (składy grupowe się rozpadły i praktyka w dotychczasowej organizacji i grafiku stała się niemożliwa). 

Jest mi bardzo przykro, bo zajęcia w nadchodzącym tygodniu 19-25.10. nie odbędą się.  Zobaczymy jaki będzie w tym tygodniu rozwój sytuacji - będę Was na bieżąco informować.
_________________________________________________________________________________

3.10.2020. - zmiany -

W związku z ogłoszeniem żółtej strefy i narzucone ograniczenia - zajęcia odbywają się rano w 2 grupach o 7.30 i 9.00, oraz po południu w 3 grupach o 16.30, 18.00 i 19.30. Proszę nie przychodzić przed czasem ze względu na konieczną przerwę między zajęciami i żeby grupy nie wymieniały się będąc na sali, oraz proszę się nie spóźniać - zaczynamy punktualnie.

_________________________________________________________________________________________________

Startujemy ponownie od 15 czerwca 2020.

Grupy KAMERALNE, rozkład mat co DRUGIE stanowisko.

Obowiązkowa własna MATA i PASEK (przynajmniej jeden, najlepiej dwa), oraz swój RĘCZNIK / POSZEWKA (na koce, na wałek). Sala i klubowy sprzęt będą po użyciu dezynfekowane.  Możesz też przyjść z własnymi kocami, wałkiem, klockami. Swój sprzęt najlepiej jakoś oznacz (podpisanie, wstążeczka, …)

Na obiekcie poruszamy się w maseczkach, a po zajęciu swojej maty można ją zdjąć. W celu dokonania płatności proszę podchodzić pojedynczo i zachować odl. min 1,5 m.

Obowiązkowa DEZYNFEKCJA RĄK przed każdorazowym wejściem na salę jak i po wyjściu z sali (i dostępna w dowolnym momencie wg uznania/potrzeby).

Pomiędzy zajęciami PRZERWA techniczna – proszę NIE PRZYCHODZIĆ PRZED CZASEM i sprawnie opuszczać salę po zajęciach. 

Zajęcia będą się odbywać BEZDOTYKOWO -bez pracy w parach, bez ręcznych korekt. Ponadto staramy się nie dotykać sami sobie dłońmi okolic twarzy, ust, nosa i oczu.


Szatnia NIECZYNNA (przychodzimy w stosownym do zajęć ubraniu).

W zajęciach mogą uczestniczyć osoby zdrowe, które mają swoje normalne samopoczucie i nie mają podwyższonej temperatury. Osoby na kwarantannie nie mogą uczestniczyć w zajęciach.  Każdy uczestnik ma świadomość zagrożeń i ważności tych wytycznych, oraz tego, że uczestniczy w zajęciach na własną odpowiedzialność. 

Obowiązkowa REZERWACJI MIEJSCA  tylko  SMS  tel. 503868405  do g. 9.00 i ewentualnie do g. 9.00 można rezerwację odwołać (zajęcia poranne do g. 9.00 dnia poprzedniego). Ilość osób na sali mocno ograniczona!

Jeśli osoba z rezerwacją nie przyjdzie na zajęcia, to: w przypadku karnetu - straci 1 wejście,  w przypadku pojedynczego wejścia - zostanie rozliczona zgodnie z cennikiem. Jeśli rezerwacja zajęć następuje po g. 9.00 i dotyczy zajęć tego samego dnia lub porannych dnia następnego, to nie przyjście na zajęcia, pociąga za sobą konieczność stosownego rozliczenia. 

W razie odwołania zajęć z powodu nieobecności prowadzącego (urlop,choroba), osoby zapisane na zajęcia, które są odwoływane, będą miały przedłużone karnety o ilość nieodbytych zajęć.

Grafik:

­PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

8.30 – 10.00

8.30 – 10.00

8.30 – 10.00

8.30 – 10.00

17.00 – 18.30

17.00 – 18.30

17.00 – 18.30

17.00 – 18.30

17.00 – 18.30

19.00 – 20.30

19.00 – 20.30

19.00 – 20.30

19.00 – 20.30

19.00 – 20.30

WEJŚCIE pojedyncze (jednorazowe) - 40 zł, płatne przed zajęciami.

KARNET na 4 wejścia – 140 zł –płatny przed pierwszymi zajęciami. Ważny 28 dni licząc od daty wykupienia.Jest wystawiany imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Niewykorzystane zajęcia przepadają. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Nie ma możliwości przedłużenia karnetu. Trzymamy się swojej grupy, żeby maksymalnie ograniczyć migrację po grupach (poza tym ze wzgl. na kameralność grup zamiany miejsc mogą być trudne do przeprowadzenia i odrabianie na innych grupach okazać się niemożliwe).

PRZY ZAKUPIE KARNETU NALEŻY MIEĆ NA UWADZE RYZYKO WPROWADZENIA PRZEZ WŁADZE KOLEJNYCH OBOSTRZEŃ (kolejne limity osób, jak również ponowne zamknięcie klubu),  a TAKA SYTUACJA MOŻE DOPROWADZIĆ  DO NIEMOŻNOŚCI REALIZACJI ZAJĘĆ i KARNETÓW w OBECNEJ FORMIE,  lub nawet ZAWIESZENIA czy ZAMKNIĘCIA DZIAŁALNOŚCI  KLUBU.


STARE KARNETY  i  STARY KURS dla początkujących  (wejścia niewykorzystane i ważne na dzień 13.03.) będą realizowane tylko przy zakupie nowego karnetu w terminie najpóźniej do 15 sierpnia br.

Ze względu na okoliczności, mocno teraz ograniczoną ilość osób na zajęciach i trudną sytuację Klubu po przymusowym postoju, nie jestem w stanie inaczej tego zorganizować. Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie możliwy powrót do normalności a Klub przetrwa ten trudny czas. 


Zajęcia indywidualne: 170 zł za pierwszą osobę ( + 80 druga osoba, inny skład do ustalenia). 


Płatność na miejscu gotówką, nie ma możliwości płacenia kartą. Jeśli ma być wystawiona faktura, należy o tym poinformować przed dokonaniem płatności.


Przedstawiona oferta i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzega się prawo do zmiany podanych cen i opisywanych usług.