certyfikat Joga Iyengara

Cena i warunki KURSU  PODSTAWOWEGO - dla POCZĄTKUJĄCYCH:

Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą, które dotychczas nie miały do czynienia z jogą metodą B.K.S. Iyengara, lub mających dłuższą przerwę w praktyce.
Nie trzeba mieć żadnego przygotowania ani szczególnej kondycji fizycznej. Sprawność i siła przychodzą w miarę praktyki. Każdy wykonuje asany według swoich możliwości.
Kurs polecam jako jogę dla kręgosłupa.
Ilość miejsc na kursie jest ograniczona.

_______________________________________________________

Kurs piątkowy - od 15 marca 2019r.  - w piątki g.17.00-18.30.    Zapisy i wpłata zaliczki do 11 marca br.   JEST JESZCZE OSTATNIE WOLNE MIEJSCE...

Kurs liczy 12 zajęć. Zajęcia 1 raz w tygodniu, trwają 1,5 godziny. Koszt kursu 330 zł.

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zaliczki  w wysokości 130 zł gotówką lub przelewem na konto:
Zuzanna Adamus, ul.Klonowa 7, 34-120 Andrychów, nr: 09102014330000120200180398

(tytuł przelewu: zaliczka na kurs jogi; jeśli przelew wykonywany jest z konta innej osoby to proszę wpisać w tytule przelewu nazwisko i imię kursanta). Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczek.

Przed wpłatą zaliczki, koniecznie proszę dokonać zgłoszenia pod nr tel. 503 868 405, celem uzyskania potwierdzenia miejsca, a po zapisaniu się wpłacić zaliczkę w w/w terminie. Nie wpłacenie zaliczki w uzgodnionym terminie spowoduje wykreślenie z listy uczestników.

Koszt całego kursu płatny jest z góry, tj. reszta kwoty 200 zł do zapłacenia przed pierwszymi zajęciami kursu (na miejscu lub na konto - tytuł przelewu: opłata za kurs jogi), również nie podlega zwrotowi.

Ewentualne nieobecności (proszę o ich zgłaszanie) można odrobić na innych zajęciach niekursowych, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (z tym że pierwszeństwo wstępu na zajęcia niekursowe mają osoby karnetowe), w ilości MAX 2 zajęcia, w CZASIE TRWANIA KURSU (reszta niewykorzystanych zajęć przepada). Nie stawienie się na uzgodniony termin spowoduje przepadek możliwości odrobienia. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć.

Jeśli zajęcia kursu przypadną w dzień wolny od pracy z mocy ustawy, lub nie odbędą się z winy Joga Klubu, kurs zostanie przedłużony o nieodbytą ilość zajęć.

W przypadku, jeśliby nie uzbierała się grupa kursowa min. 10 osób, w ramach wpłaconej zaliczki przysługiwać będą 4 wejścia na dowolne zajęcia grupowe w uzgodnionym terminie (patrz zasady rezerwacji miejsca) z terminem ważności 30 dni licząc od dnia 15 marca 2019r.

Przed zapisaniem się na kurs proszę zapoznać się z Regulaminem.

Uwaga: W kursie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży (ze względu na specyfikę zajęć). Ponadto, przy poważniejszych problemach zdrowotnych, przed zapisaniem się na kurs, należy skonsultować się ze swoim lekarzem.

Jeśli ma być wystawiona faktura, należy o tym poinformować przed dokonaniem płatności, tym bardziej jeśli płatność dokonywana jest przelewem - proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

_______________________________________________________

Kurs środowy - od 27 lutego 2019r. do 22 maja 2019r. - w środy g.17.00.    - BRAK MIEJSC

Zuzanna Adamus, ul.Klonowa 7, 34-120 Andrychów, nr: 09102014330000120200180398

Przed wpłatą zaliczki, koniecznie proszę dokonać zgłoszenia pod nr tel. 503 868 405, celem uzyskania potwierdzenia miejsca, a po zapisaniu się wpłacić zaliczkę. Nie wpłacenie zaliczki w uzgodnionym terminie spowoduje wykreślenie z listy uczestników.

W przypadku, jeśliby nie uzbierała się grupa kursowa min. 10 osób, w ramach wpłaconej zaliczki przysługiwać będą 4 wejścia na dowolne zajęcia grupowe w uzgodnionym terminie (patrz zasady rezerwacji miejsca) z terminem ważności 30 dni licząc od dnia 27 lutego 2019r.

Przed zapisaniem się na kurs proszę zapoznać się z Regulaminem.

Kurs środowy - od 28 listopada 2018r. do 20 lutego 2018r. - w środy g.17.00.

Kurs liczy 12 zajęć. Zajęcia 1 raz w tygodniu, trwają 1,5 godziny. Koszt kursu 300 zł.

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zaliczki  w wysokości 100 zł gotówką lub przelewem na konto:
Zuzanna Adamus, ul.Klonowa 7, 34-120 Andrychów, nr: 09102014330000120200180398

Przed wpłatą zaliczki, koniecznie proszę dokonać zgłoszenia pod nr tel. 503 868 405, celem uzyskania potwierdzenia miejsca, a po zapisaniu się wpłacić zaliczkę do 3 dni licząc od dnia zapisania się (w tym terminie powinna być na w/w koncie). Nie wpłacenie zaliczki w tym terminie spowoduje wykreślenie z listy uczestników.

Zgłoszenia i zapisy najpóźniej do dnia 15 listopada 2018r.

W przypadku, jeśliby nie uzbierała się grupa kursowa min. 10 osób, w ramach wpłaconej zaliczki przysługiwać będą 4 wejścia na dowolne zajęcia grupowe w uzgodnionym terminie (patrz zasady rezerwacji miejsca) z terminem ważności 30 dni licząc od dnia 28 listopada 2018r.

Przed zapisaniem się na kurs proszę zapoznać się z Regulaminem.

__________________________________________________________________________________________

Przedstawiona oferta i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzega się prawo do zmiany podanych cen i opisywanych usług.