certyfikat Joga Iyengara

Kurs dla początkujących trwa 3 miesiące, składa się z 12 zajęć (1x w tygodniu) i stanowi ciągłość realizując określony program. Ze wzgl. na pandemię i związaną z tym niepewność sytuacji kursy nie odbywają się.

Cena i warunki KURSU  PODSTAWOWEGO - dla POCZĄTKUJĄCYCH:

Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą, które dotychczas nie miały do czynienia z jogą metodą B.K.S. Iyengara, lub mających dłuższą przerwę w praktyce.
Nie trzeba mieć żadnego przygotowania ani szczególnej kondycji fizycznej. Sprawność i siła przychodzą w miarę praktyki. Każdy wykonuje asany według swoich możliwości.
Kurs polecam jako jogę dla kręgosłupa.
Ilość miejsc na kursie jest ograniczona.

____________________________________________________________________________

Osoby zainteresowane kursem jogi dla początkujących proszę o maila z zakładki "kontakt   z podaniem nr swojego telefonu, to poinformuję o następnym kursie.

KURS JOGI od podstaw dla początkujących  - BRAK MIEJSC

***      począwszy od 13 stycznia 2020r.  - w PONIEDZIAŁKI godz.8.30-10.00.      ***

Kurs liczy 12 ZAJĘĆ. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, trwają 1,5 godziny. KOSZT całego kursu 330 zł.

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata ZALICZKI w wysokości 110 zł gotówką lub przelewem na konto:
Zuzanna Adamus, ul.Klonowa 7, 34-120 Andrychów, nr: 09102014330000120200180398
(tytuł przelewu: ZALICZKA na kurs jogi; jeśli przelew wykonywany jest z konta innej osoby to proszę wpisać w tytule przelewu NAZWISKO i IMIĘ KURSANTA). Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczek.

Przed wpłatą zaliczki, koniecznie proszę dokonać ZGŁOSZENIA pod nr tel. 503868405, celem uzyskania potwierdzenia miejsca, a po zapisaniu się wpłacić zaliczkę w terminie DO TRZECH DNI od zapisania. Nie wpłacenie zaliczki w uzgodnionym terminie spowoduje wykreślenie z listy uczestników.

Koszt całego kursu płatny jest z góry, tj. RESZTA KWOTY 220 zł do zapłacenia przed pierwszymi zajęciami kursu (na miejscu lub na konto - tytuł przelewu: OPŁATA za kurs jogi), również nie podlega zwrotowi.

Ewentualne nieobecności należy zgłosić SMSem na nr tel. 503868405 najpóźniej do godziny 9.00 w piątek poprzedzający zajęcia. Wówczas można je odrobić na innych zajęciach kursowych lub niekursowych, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (z tym że pierwszeństwo wstępu na zajęcia niekursowe mają osoby karnetowe), w ilości MAX 2 zajęcia, w CZASIE TRWANIA KURSU (reszta niewykorzystanych zajęć przepada).
Nie stawienie się na uzgodniony termin spowoduje przepadek możliwości odrobienia. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć.

Jeśli zajęcia kursu przypadną w dzień wolny od pracy z mocy ustawy, lub nie odbędą się z winy Joga Klubu, kurs zostanie przedłużony o nieodbytą ilość zajęć.

W przypadku, jeśliby nie uzbierała się grupa kursowa 14 osób, w ramach wpłaconej zaliczki (nie ma możliwości zwrotu zaliczki) przysługiwać będą cztery wejścia na zajęcia grupowe (patrz zasady rezerwacji miejsca) z terminem ważności 30 dni licząc od dnia 13 stycznia 2020r.

Przed zapisaniem się na kurs proszę zapoznać się z Regulaminem.

Uwaga: W kursie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży (ze względu na specyfikę zajęć). Ponadto, przy poważniejszych problemach zdrowotnych, przed zapisaniem się na kurs, należy skonsultować się ze swoim lekarzem.

Jeśli ma być wystawiona faktura, należy o tym poinformować przed dokonaniem płatności, tym bardziej jeśli płatność dokonywana jest przelewem - proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

________________________________________________________________________

KURS JOGI od podstaw dla początkujących - BRAK MIEJSC

***      począwszy od 13 grudnia 2019r.  - w PIĄTKI godz.17.00-18.30.      ***

Zuzanna Adamus, ul.Klonowa 7, 34-120 Andrychów, nr: 09102014330000120200180398

Ewentualne nieobecności (należy zgłosić SMSem na nr tel. 503868405 najpóźniej do godziny 9.00 dnia kursowego) można odrobić na innych zajęciach kursowych lub niekursowych, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (z tym że pierwszeństwo wstępu na zajęcia niekursowe mają osoby karnetowe), w ilości MAX 2 zajęcia, w CZASIE TRWANIA KURSU (reszta niewykorzystanych zajęć przepada).

W przypadku, jeśliby nie uzbierała się grupa kursowa 14 osób, w ramach wpłaconej zaliczki (nie ma możliwości zwrotu zaliczki) przysługiwać będą cztery wejścia na zajęcia grupowe (patrz zasady rezerwacji miejsca) z terminem ważności 30 dni licząc od dnia 13 grudnia 2019r.

Przed zapisaniem się na kurs proszę zapoznać się z Regulaminem.

__________________________________________________________________________________________

Przedstawiona oferta i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzega się prawo do zmiany podanych cen i opisywanych usług.