JOGA KLUB znajduje się w Andrychowie przy ul.Krakowskiej 152 ( tam gdzie ,,PROFIL" Rajda Sp.j. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów :-) ).

Sala wyposażona jest w drabinki gimnastyczne i profesjonalny sprzęt do jogi  (maty, bolstery-wałki, krzesła, koce, klocki, ćwierćwałki, paski, liny, makarony, listwy, pręty, boksy, wieloryb, ...).

Jest BEZPŁATNY dla klientów, duży, ogrodzony, zadbany parking z przodu i za budynkiem.

Wejście do Klubu Z TYŁU budynku.

PS :-)
Ciało człowieka można porównać do samochodu - niezależnie od rodzaju i marki każdy potrzebuje do jazdy 5 rzeczy: smaru, chłodzenia, prądu, paliwa i umiejącego reagować kierowcę.  W jodze asany – pozycje oliwią ciało. Dzięki nim mięśnie i stawy poruszają się gładko, one nadają napięcie narządom wewnętrznym i nasilają krążenie bez wywoływania zmęczenia. Organizm jest chłodzony całkowitym rozluźnieniem, a pranajama, czyli oddychanie zgodne z jogą, wzmacnia pranę – prąd elektryczny. Paliwa dostarczają: pożywienie, woda i powietrze. Umysł dla ustroju to jak kierowca dla pojazdu...