REZERWACJA MIEJSCA  na miejscu na sali  lub telefonicznie tylko SMSem* na nr tel. 503 868 405  w dni robocze w godz. 7.00 - 9.00   - proszę podać imię i nazwisko oraz godzinę zajęć,

i ewentualnie tylko SMSem* na nr tel. 503 868 405  można rezerwację odwołać najpóźniej do godziny 9.00 w dniu zajęć (zajęcia poranne do godz.9.00 dnia poprzedniego)    - podać imię i nazwisko oraz godz. zajęć.

W razie braku miejsca - wysyłam smsem powiadomienie i wpisuję na listę rezerwową.

W przypadku braku rezerwacji - nie gwarantuję miejsca.

Jeśli osoba z rezerwacją nie przyjdzie na zajęcia (lub odwołuje ją po godz.9.00), to:
- w przypadku karnetu - straci 1 wejście,
- w przypadku pojedynczego wejścia - zostanie rozliczona zgodnie z cennikiem.

Jeśli rezerwacja zajęć następuje po godz. 9.00 i dotyczy zajęć tego samego dnia lub porannych dnia następnego, to nie przyjście na zajęcia (lub jej odwołanie), pociąga za sobą konieczność stosownego rozliczenia.

Pierwszeństwo w rezerwacji miejsca mają osoby karnetowe i obecne na zajęciach.

Rezerwacja miejsca jest jednoznaczna z akceptacją zasad rezerwacji, cennika i regulaminu Klubu.

Jeśli przychodzisz pierwszy raz na zajęcia to po dokonaniu rezerwacji terminu konieczny jest przelew z góry za rezerwację/za pojedyncze wejście lub karnet ( tak żeby doszedł najpóźniej do dnia poprzedzającego umówiony termin zajęć).

Działamy w oparciu o te zasady, bo zajęcia mają kameralny charakter i ilość miejsc jest ograniczona, a rezerwacja miejsca oznacza zajęte miejsce na sali. Każdy szanuje swój czas i gdy się zorganizuje w tym celu, to nie chce "odbijać się od drzwi" z powodu braku miejsca. Zwolniona odpowiednio wcześniej rezerwacja daje możliwość udziału w zajęciach innej chętnej osobie. Każdy potrzebuje czasu, żeby się zorganizować, nikt nie chce czekać na informację o wolnym miejscu pół dnia, ani nie wskoczy na salę "w pięć minut".
Ponadto, szacunek do czasu, starań, wysiłku i pracy drugiej osoby należy się każdemu, niezależnie od tego co i jaką pracę kto wykonuje. To moja praca i zaangażowanie, czas i energia, oraz pieniądze na utrzymanie klubu i źródło mojego utrzymania.

*nie używam komunikatorów internetowych w sprawach zawodowych, więc ryzykujesz, że info od Ciebie nie dotrze do mnie na czas lub wogóle.