Wejście POJEDYNCZE (jednorazowe) - 60 zł. Płatne przed pierwszymi zajęciami. Wejście należy wykorzystać do maksymalnie 28 dni od dnia przelewu. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. 

KARNET na 4 wejścia – 200 zł (ważny 28 dni) ,
KARNET na 8 wejść – 330 zł (ważny 28 dni, czyli dla praktykujących systematycznie 2x w tygodniu, sprzedaż tych karnetów obecnie ograniczona z przyczyn technicznych). 
Karnety płatne są przed pierwszymi zajęciami.

Karnety nie są przypisane do konkretnych zajęć, jednak polecam trzymać się stałego terminu zajęć.
Karnet jest wystawiany IMIENNIE dla konkretnej osoby i TYLKO ona może z niego korzystać. 
Niewykorzystane zajęcia przepadają. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Nie ma możliwości przedłużenia karnetu - w gestii Klienta leży zatroszczenie się o taką rezerwację miejsca, aby wykorzystać karnet w terminie jego ważności. 

Każdy karnet ważny jest 28 dni licząc od daty wykupienia. Jeden dodatkowy „poślizgowy” termin jest ujęty w ważności karnetu, na wypadek gdyby Tobie coś wypadło, ale nieobecność należy zgłosić odwołując rezerwację - czytaj odwoływanie rezerwacji.
Ten "poślizgowy" termin jest również gdyby coś wypadło prowadzącemu, o czym zostaniesz poinformowany. Jeśli nastąpi przerwa w zajęciach dłuższa niż tydzień (ponad ten jeden "poślizgowy" termin), wynikająca z nieobecności prowadzącego zajęcia, wówczas karnety zostaną przedłużone.
Zasada ta nie dotyczy dni wolnych od pracy z mocy ustawy, wówczas karnety nie są przedłużane.

Zapoznaj się z regulaminem zajęć - czytaj regulamin.

Płatność przelewem - czytaj dane do przelewu, lub na miejscu gotówką - nie ma możliwości płacenia kartą. Jeśli chcesz fakturę, to koniecznie poinformuj mnie o tym przed zakupem (przelewem). Zgodnie z nowymi przepisami, po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury.

Zastrzega się prawo do odwołania zajęć grupowych, w przypadku gdy liczba osób zapisanych na zajęcia jest poniżej dziesięciu (wówczas osoby zapisane zostaną przepisane na uzgodnione dostępne terminy w obecnym tygodniu-w okresie ważności karnetu, lub wykorzystujemy termin poślizgowy i przesuwamy rezerwację na kolejny tydzień-w okresie ważności karnetu).


Warunki kursów opisane w zakładce kursy - czytaj kursy.


Zajęcia indywidualne: 190 zł za pierwszą osobę ( + 90 druga osoba, inny skład do ustalenia).

Przedstawiona oferta i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzega się prawo do zmiany podanych cen i opisywanych usług.